KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16327001
nr 1632 7001
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Flodlandskap. Olja på duk, 27x40 cm, yttermått inklusive ram: 40x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 juli 2024
kl 20:43:32
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr