![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16327001
*
nr 1632 7001
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Flodlandskap. Olja på duk, 27x40 cm, yttermått inklusive ram: 40x54 cm
Utrop:
600 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
300 kr (per 16:39:27)
Uppdatera
Visning
fredag 12/7, lördag 13/7, söndag 14/7 och måndag 15/7
Auktionen
avslutas:
måndag 15 juli kl 20:40:42
- Mitt bud
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/7 22:54:07
1
ledande budet*
*Det maxbud som är ledande är hemligt för övriga budgivare tills någon annan lägger ett högre bud.
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad flodlandskap landskap landskap med flod landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar vatten
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
15 juli kl 18:04
-
7144 Oljemålning
Ã…ke Rudolf Nisson. Signerad, daterad -69, Pank och..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
15 juli kl 18:33
-
7146 Oljemålning
Åke Rudolf Nisson. Signerad, daterad -69, självpor..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
15 juli kl 18:56
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
15 juli kl 19:03
-
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
15 juli kl 19:24
-
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
15 juli kl 19:03
*
Oljemålning
*Det maxbud som är ledande är hemligt för övriga budgivare tills någon annan lägger ett högre bud.
nr 1632 7001
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Flodlandskap. Olja på duk, 27x40 cm, yttermått inklusive ram: 40x54 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Bevakningspris: |
ÄR UPPNÅTT |
Aktuellt bud: | 300 kr (per 16:39:27) Uppdatera |
Visning |
fredag 12/7, lördag 13/7, söndag 14/7 och måndag 15/7 |
Auktionen avslutas: |
måndag 15 juli kl 20:40:42 |
- Mitt bud
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/7 22:54:07 | 1 | ledande budet* |
*Det maxbud som är ledande är hemligt för övriga budgivare tills någon annan lägger ett högre bud.
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad flodlandskap landskap landskap med flod landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar vatten
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
15 juli kl 18:04 -
7144 Oljemålning
Ã…ke Rudolf Nisson. Signerad, daterad -69, Pank och..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
15 juli kl 18:33 -
7146 Oljemålning
Åke Rudolf Nisson. Signerad, daterad -69, självpor..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
15 juli kl 18:56
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
15 juli kl 19:03 -
6308 Oljemålning
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, ko..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
15 juli kl 19:24 -
6129 Oljemålning
Bente berg, Interiör med läsande kvinna. Signerad...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
15 juli kl 19:03